Ви є тут

Рішення Raritan для доступу, контролю та управління живленням вашого центру обробки даних

Версія для друкуВерсія для друку

забезпечують високу точність, доступність та надійність і надають детальну інформацію для максимального контролю.

Центри обробки даних та ІТ-лабораторії в усьому світі стають все складніші і потужніші та все ближче їх межа експлуатаційної ємності. Також постійно зростає вартість і цінність енергоресурсів що вимагає їх максимального контролю та економії.

Ви повинні знати, скільки енергії Ви використовуєте, скільки доступно ресурсів для розширення і де можна підвищити ефективність роботи, скільки вільного місця є у центрі обробки даних та як його ефективно використати. Intelligent Power та Centralized Server Management це рішення Raritan що допоможуть отримати відповідь на поставлені питання за допомогою таких основних компонентів:

Intelligent PDUs (iPDUs)

Модулі PDU за допомогою вбудованих вимірювачів можуть надати обєктивну та оперативну і точну інформацію про потужність ценру обробки даних режимі реального часу, а також вимірювати струм, напругу, активну потужність кожного сервера у вашому ЦОД. Ви можете обрати модель, яка ідеально відповідає вашим потребам:

Крім того, дуже просто і швидко підключити модулі iPDUs і датчики до мережі керування використовуючи нове бездротове Wi-Fi рішення з підтримкою стандартів 802.11 a/b/g/n. Це дозволить зекономити гроші, час і зусилля на потягування кабелів.

Branch Circuit Monitoring
BCM - серія інтелектуальних моніторів електричного кола, що забезпечують постійний контроль потужності та параметрів електроланок в автоматичному режимі або через пульт дистанційного керування електроживленням. В момент наближення струму в колі до критичного значення BCM відправить сигнал тривоги і допоможе уникнути потенційнх проблем з електроживленням. Параметри чутливості можуть бути легко налаштовані оператором.

Environment Sensors
Сенсори для контролю параметрів вологості, температури, тиску і швидкості повітря, замкнутих контактів мають велике значення для ефективного управління інфраструктурою ЦОД. Ми можемо навіть надати Вам датчики, які відстежуватимуть ваші ІТ-активи.

Power Management Software
Програмне забезпечення Power IQ ®, дозволить раціонально використовувати електроенергію збираючи і обробляючи інформацію про потужності, струми, напруги та інші параметри без програмних агентів і забезпечуючи поступове виключення OS, контроль розеток, аналіз температур і потужностей. Генерує звіти на рівні всого ЦОД, а також поверху, приміщення, стійки, клієнта чи IT пристроя. Ви можете створювати звіти про витрати на електроенергію для клієнта у місцевій валюті одним кліком миші. Через єдину ВЕБ-панель Power IQ керуватиме модулями PDU більшості відомих виробників і не лише Рарітан.

Вцілому це найкраще рішення для отриманні інформації щоб:

  • Знати, скільки енергії ви використовуєте в будь-який момент
  • Ефективно керувати електроживленням
  • Підвищити відмовостійкість і надійність серверів
  • Підвищити щільність облатнання у стійках
  • Зниження витрат і зусиль

Raritan’s IT Infrastructure Access and Control solution

Сьогодні Ваші потреби настільки складні і різноманітні, як і технології якими Ви користуєтесь. Ваші центри доступу та обробки даних повинні бути захищені економічно ефективним і універсальним рішенням. Вам потрібна гнучкість і простота у використанні поряд з максимальною чутливістю до інцидентів. Вам потрібен широкий спектр можливостей для задоволення сучасним вимогам управління .

Коротше кажучи, вам потрібне рішення Управління і Контролю від Raritan. Це дозволить керувати дистанційно на рівні BIOS практично будь-яким пристроєм, який має KVM або SERIAL з'єднання чи вбудовані технології, такі як Dell ® DRAC , HP ® МОП та IBM ® RSA. Також це дозволить просто і бездоганно працювати з вашим автономним лезом, віртуальним сервером, чи мережевими пристроями з управлінням по SERIAL інтерфейсу.

Безпека завжди є головним завданням, тому наші рішення віддаленого доступу та управління підтримують самі передові технології, що виходять за рамки захисту простого логіну та паролю. Рарітан підтримує LDAP , RADIUS та інтеграцію з Active Directory ®, шифрування FIPS 140-2, підтримку смарт-карти/CAC в багатьох продуктах, що дозволяє Вам безпечний доступ з будь-якої точки світу.