Ви є тут

Компанія

Наша компанія займає чільне місце серед лідерів українського ІТ-ринку і орієнтується на high end обладання. Ми здійснюємо розробку, "доведення" спеціалізованих ІТ-рішень під конкретну задачу та комплексну інтеграцію "під ключ". Крім цього, маємо власне виробництво серверів, систем збереження даних та кластерних систем.

Компанія

Версія для друкуВерсія для друку

Компанія “ТСЛАБ” була заснована у 2015 році колективом ТОВ «Термінал-Сервіс», як наступний етап розвитку.

На початку 2011 року компанії ПНВП «Юстар» й ДП «КМ Техно» були реформовані власниками. Вони відмовились від ІТ-бізнесу в сфері високопродуктивних обчислень й високорівневих систем збереження інформації. Тому на базі команди професійних менеджерів КМ Техно та інженерів компанії ЮСТАР було створено нову компанію, яка взяла на себе обслуговування замовників та проектів, які працювали з ЮСТАР та КМ Техно до 2011 року. З першого року праці за даним напрямком, компанія ТОВ «ТСЛАБ» (раніше ТОВ «Термінал-Сервіс») здійснила ряд проектів по модернізації та побудові високопродуктивних обчислювальних систем та систем зберігання для Інституту кібернетики НАНУ ім.В.М.Глушкова, НТУУ «КПІ», Інституту конденсованих систем м.Львів, Радіоастрономічного інституту НАНУ, Prime Information and Technology Co. Ltd. (Корея), OSI Group (Німеччина), та інші. 

Місія компанії “ТСЛАБ” полягає у побудові інформаційних систем, які максимально відповідають Вашим вимогам та потребам. Звичайно, ми прагнемо досягнути максимальних обсягів продажів, отримати максимальні прибутки, стати №1 в українській ІТ- індустрії, реалізувати свої амбіції та вийти на міжнародний рівень, але для нас це не є самоціллю. Для нас значно важливіші той комфорт, те задоволення, те прискорення Вашого бізнесу, яке Ви отримуєте в результаті співпраці з нами. Стисло принципи нашого бізнесу можна висловити так: “Ми намагаємось збагнути Ваші проблеми, подивитися на світ Вашими очима та виконати свою роботу так, щоб Ви отримали максимальну користь для себе!”

Команда “ТСЛАБ” - це Люди, які пронизані ІТ-технологіями до самих кісточок, а коренем нашого успіху є шосте відчуття. Ми можемо говорити протягом багатьох годин про нашу улюблену справу, шукати й знаходити цікаві та оригінальні інженерні рішення, витрачати безсонні ночі на пошуки рішення, яке б підняло їхній бізнес ще на новий рівень успіху. Заради успішного ІТ-проекту ми можемо забути про їжу та сон й боротися з проблемою до тих пір, поки її не вирішимо. Інколи ми робимо такі речі, які ніхто ніколи до нас не робив. Інколи ми робимо такі речі, які обговорюються не лише в українському, але й у світовому ІТ товаристві. Часто ми робимо такі речі, які варті того, щоб ними зацікавився будь-який відомий ІТ-експерт.

Наші координати:

Телефон: (044) 360-64-64
Е-mail: office@tslab.com.ua.
Менеджмент-офіс: Україна, 04112, м. Київ, вул. Оранжерейна, 1.

Ми відкриті для будь-яких контактів і чекаємо на співпрацю з Вами.

Відгуки Всі відгуки»

ІТ-структура банку - одна із найважливіших основ його розвитку та процвітання. Без її надійної роботи неможливо уявити здійснення будь-яких банківських операцій, функціонування головного офісу та чисельних філіалів.

Саме тому дирекція АППБ «Аваль» приділяє значну увагу розвитку корпоративної ІТ-структури та впровадженню рішень, які допомагають підняти рівень обслуговування клієнтів на якісно новий щабель.

З метою підвищення якості та швидкості обслуговування серверного парку та ІТ-структури в цілому, нами було прийнято рішення про впровадження KVM-технологій. У жовтні 2003 року у свою ІТ-структуру ми інтегрували Paragon від Raritan, матричний комутатор, який дозволив із двох користувацьких консолей управляти 42 серверами, а у травні 2004 - ще один на 16- портів та дві користувацькі консолі.

KVM-обладнання від Raritan зарекомендувало себе, як надзвичайно зручне та надійне. Застосування Paragon спростило роботу нашим IT-менеджерам, системним адміністраторам та суттєво підвищило продуктивність їхньої праці.

Ми вдячні компанії “Юстар” за надану нам консультаційну допомогу, вчасну поставку обладнання та його якісне обслуговування.

Олександр Олексієнко,
керівник ІТ-відділу

Сторінки

Партнери Всі партнери»