Ви є тут

Data Storage Media

Версія для друкуВерсія для друку

Компанія «Термінал-Сервіс», як представник FUJIFILM в Україні, пропонує Вам консультації, постачання та обслуговування всього спектру продуктів FUJIFILM, а також послуги системної інтеграції щодо проектування та побудови систем збереження даних.

Чому саме зараз - FujiFilm змінила маркетингову політику стосовно України. Зараз вона пропонує продукцію під власним брендом, яку постачала раніше під іншими брендами (як ОЕМ-виробник для IBM, HP або SUN). У зв'язку з цим ціни на продукцію дуже приємні.

Крім цього FujiFilm пропонує наступне:

  • Картриджі максимального об’єму LTO Ultrium 6 об’єму 6,25ТБ, що виробляються за унікальною технологією NANOCUBIC.
  • Зручне та надійне зберігання. Картриджі FujiFilm постачаються в спеціальній захищеній від пилу пластиковій упаковці по 20 картриджів, пристосованій для зберігання в стійках.
  • Технології тестування та аналізу стрічок. Разом з картриджами FujiFilm ви можете придбати спеціальний пристрій DC-Analyzer, який дає можливість перевіряти картриджі й плівку на якість й прогнозувати терміни їх придатності.
  • Особливий дизайн картриджів. Ви можете замовити картриджі з унікальним sequential number чи навіть з лазерним маркуванням вашими фірмовими логотипами та написами.
  • Зручний облік картриджів. Можливість повного комплексного штрих-кодування за вашими алгоритмами - це й постачання вам вже надрукованих лейб-стікерів, спеціальний софт для друкування таких лейб вами самими, друк на лейбах логотипів, повна підтримка цього процесу FujiFilm, швидка доставка.

Також, при постійній співпраці й підписанні з нами угоди на деякий певний термін, ми, як реселлер, будемо готові вам запропонувати такі послуги як формування складу під вас, а також в разі такої потреби запропонувати преміальну програму повернення коштів або обсудити не прайсові, (хоча вони й так дуже гарні), а особливі ексклюзивні ціни. Роздрібні ціни вказані у нашому прайсі.

Анализ ленточных картриджей LTO, уменьшающий вероятность утечки данных.