Ви є тут

Наші новини

HPC DAY 2014 підтримуємо традиції

Цогорічна конференція HPC Day, присвячена новітнім технологіям та тенденціям, новинкам апаратного і програмного забезпечення для побудови суперкомп'ютерів, потужних обчислювальних кластерних систем та ене

Українська

Проведено чергову конференцію по обчислювальним технологіям HPC-Day 2013

Конференція присвячена новітнім технологіям, апаратним и програмним сладовим для побудови потужних обчислювальних кластерів, суперкомп'ютерів, GRID, та інфраструктурним компонентам для забезпечення їх безперервної роботи. Щорічно НРС-Day проводиться з 2006 року і збирає багато учасників. За весь час її проведення кількість учасників складає більше двох тисяч.
Українська

Відбулося чергове засідання міжнародної конференції PDCS 2013

13 та 14 березня 2013 року у Харкові відбулося чергове засідання міжнародної конференції на тему високопродуктивних обчислень PDCS 2013. На конференції протягом двох днів учасники почули багато цікавих доповідей про нові розробки апартного та програмнго забезпечення для високопродуктивних обчислень, а також поділилися досвідом у розробці і оптимізації алгоритмів вирішення популярних та специфічних задач із застосуванням паралельних обчислювальних систем.

Українська

Міжнародна конференція по паралельним і розподіленим обчислювальним системам (PDCS 2013)

Наша компанія у співпраці з Інститутом Кібернетики НАН України ім. В. М.Глушкова та Інститутом Сцинтиляційних Матеріалів НАН України організовуємо  Міжнародну конференцію по паралельним і розподіленим обчислювальним системам (PDCS 2013), що проходитиме 13-14 березня 2013 року у м.Харкові, Україна.

Українська

HPC Day 2012: Нові Виклики

Цогорічна сьома конференция HPC Day, присвячена новітнім технологіям та тенденціям, новинкам апаратного і програмного забезпечення для побудови суперкомп'ютерів, потужних обчислювальних кластерних систем та енергетичної інфраструктури, пройшла 11 та 12 жовтня 2012 року у приміщенні бібліотеки НТУУ КПІ.

Компанія «Термінал-Сервіс» виступила одним із спонсорів цієї важливої події.

Учасники конференції мали змогу почути таких доповідачів:

Українська

НАША КОМПАНІЯ - ПАРТНЕР QUANTUM

Наша компанія отримала статус офіційного партнера по продажу та підтримці усього спектру обладнання та програмного забезпечення QUANTUM.

Корпорація Quantum - світовий лідер у виробництві рішень для резервного копіювання, відновлення та архівування даних.

Українська

INTEL® TECHNOLOGY PROVIDER REGISTERED PARTNER

Компанія Термінал-Сервіс отримала статус Intel® Technology Provider Registered Partner, що свідчить про високий рівень компетенції інженерів компанії у проектуванні та обслугосуванні систем на базі технологій Інтел.

Українська
Підписатися на RSS - Наші новини